Приключи инициативата „Лято с библиотеката” във Видин
„Лято с библиотеката” бе насочена към най-малките читатели и към децата, които бяха във ваканция през летния сезон.
Те можеха да творят и да се забавляват в разнообразни форми за оползотворяване на свободното време: да пеят, рисуват, изучават чужди езици, да пишат поезия и проза и да четат любимите си книги както в Детския отдел, така и на открито в Крайдунавския парк на Видин.
Наградени бяха децата, взели активно участие в инициативата „Фабрика за емоции“ на Общинския съвет по наркотичните вещества във Видин.
За още новини последвайте нашата фейсбук страница.
- 40-годишен от Видин е предаден на съд за причиняване на телесна повреда на майка си

- 500 души от община Видин получават топъл обяд, набират нови потребители

- Информационна среща за превенция на употребата на наркотични вещества се проведе в РБ „Михалаки Георгиев“

- Проект на постановление предвижда увеличение на цената на винетките с 30% от 1 август

