Новини

ВК „Град” – Белоградчик загуби в домакинска среща срещу „Дунав” – Русе

Волейболен клуб „Град” – Белоградчик претърпя втора загуба за сезона. Тимът от града под скалите загуби в домакинска среща от „Дунав” – Русе с 0:3 гейма.

Волейболен клуб „Град” отстъпи на „Дунав” – Русе в среща от втори кръг на първенството в националната висша лига. Домакините изиграха добър мач срещу фаворитите за спечелване на групата и въпреки равностойната игра, те не успяха да вземат гейм и загубиха с 0:3. „Търсят се варианти и начини волейболният клуб в Белоградчик да върви напред. В три поредни домакински срещи ни се паднаха силни отбори”, каза още Красен Христов. Следващата събота волейболен клуб „Град” ще играе срещу „Ботев” – Ихтиман, като това ще е първото гостуване на тима от града под скалите.