Новини

Община Видин награди гребци – ветерани

Ръководството на община Видин награди гребци – ветерани, завоювали челни места на Световната купа по кану-каяк маратон, която се проведе от 2-ри до 4-ти юни в град Русе. Церемонията се състоя в Медийния център в сградата на общинската администрация.

На провелата се Световна купа по кану-каяк маратон в Русе Кирил Флоров е завоювал златен медал, Елена Петкова – сребърен, а Лариса Найденова – бронзов. Представителите на Спортен клуб по кану-каяк „Бдин 77” бяха поздравени за своите успехи от заместник кмета на община Видин по европейски политики и инвестиции Десислава Тодорова.

Спортен клуб по кану-каяк „Бдин 77” зае челни позиции в отделните възрасти и спечели купа при мъжете в Държавния отборен шампионат. В индивидуалните класирания има три първи и едно второ място, както и други класирания в почетната шестица на състезанието.