Клубът на диабетика в Белоградчик отпразнува Цветница
В празненството взеха участие както членове на клуба, така и представители на Пенсионерския клуб „Мадона“ и по-млади жители на града под скалите, дошли да уважат традицията и да разнообразяват ежедневието си.
Повече от атмосферата на празника може да видите в следващия репортаж.
За още новини последвайте нашата фейсбук страница.
- Модерен STEM център отвори врати в ППМГ „Екзарх Антим I“

- Районна прокуратура – Видин отвори врати за ученици: Магистрати и полицаи с лекция за правосъдие, безопасност и криминалистика
- Еньовден и силата на билките – изложба в РБ „Михалаки Георгиев“

- Кампания 2026 приключи с подадени 61 326 заявления за подпомагане

